Home | Kontakty | Mapa serveru

Aplikácia výrobkov na zateplené fasády

V súčasnosti vysoké ceny energetických zdrojov nás nútia sa zamýšľať nad kvalitou izolácie obytných a kancelárských budov. A však povrch izolačných materiálov vyžaduje dodatočnú úpravu, a to buď omietku, lícovú tehlu alebo iný materiál.

Firma Magicrete s.r.o. ponúka osvedčený systém montáže obkladov s imitáciou prírodných materiálov na zateplené fasády. Daný systém umožňuje montáž výrobkov Magicrete, s. r. o. na izolačné materiály ako sú napr. polystyrén, vata a iné.

Postup montáže:

  1. Zateplovacia vrstva – polystyrén je montovaný na nosný podklad (stenu) za použitia mrazuvzdorného a flexibilného lepidla.
    Polystyrén je montován na zeď s použitím lepidla  Polystyrén je montován na zeď s použitím lepidla  Polystyrén je montován na zeď s použitím lepidla
  2. Cetris doska je ukotvená do nosného podkladu cez polystyrén s použitím hmoždiniek.
  3. Cetris doska je ošetrená roztokom SOKRATu a je pripravená k montáži výrobkov Magicrete.
  4. Montážne lepidlo sa nanáša na montážny povrch a tiež na rubovú stranu výrobku. Magicrete s. r. o. doporučuje používať mrazuvzdorné a elastické lepidlá pre montáž výrobkov.
     
  5. Po nanesení dostatočného množstva lepidla, je výrobok tesne pritlačený k montážnemu povrchu.

Zobrazený na daných fotografiách druh výrobku je montovaný na doraz a nevyžaduje špárovanie. Iné typy výrobkov po dokončení montáže môžu vyžadovať dodatočné špárovanie.

Dekoračné betónové ploty

Umelý kameň

Keramické obklady

Vonkajšia dlažba

Informace